DOSTAWY

 

TERMINY i KOSZTY WYSYŁEK

Codziennie ( dni robocze )
Kurierem DPD.
Paczka powinna dotrzeć do celu w kolejnym dniu roboczym. 

Koszt kuriera: 
Kurierem do 249zł - 15zł
Kurierem - od 250 do 349 zł - 10zł
Kurierem - powyżej 350zł - Gratis

Paczkomat In Post
Koszt uzależniony od wagi paczki.

Poczta Polska
Tylko paczki do 1 kg - 20zł

Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Work Dogs on FacebookOpcje przeglądania
Producent

Jesteśmy Włochami. Jako Włosi, wszystko co robimy opiera się na miłości do rodziny. Miłość, troska ze strony bliskich oraz pasja i wiedza na temat jedzenia jest tym, co nas definiuje i jest w naszym DNA.
Psy i koty są w samym sercu naszej rodziny i uwielbiamy patrzeć jak są szczęśliwe. Wierzymy, że żywienie jest kluczem do poprawy i podniesienia jakości życia zwierząt domowych i ich rodzin.
W naszej codziennej pracy wykorzystujemy naukę, aby poprawić jakość życia psów i kotów. Inspirując się naturalnym środowiskiem zwierząt, badamy ich zwyczaje i zachowania, aby szanować ich instynkty i potrzeby żywieniowe. Poprzez dostarczanie im najlepszego pożywienia, inspirowanego naturą i nauką, wspieramy nasze zwierzęta od pierwszych dni spędzonych z rodziną aż do wieku senioralnego. Natura jest dla nas najważniejszym i najbardziej unikalnym źródłem składników, z których tworzymy karmy.
Nauka przenika naszą codzienność dzięki badaniom, współpracy, dyskusjom i pomysłom, które owocują rozwiązaniami żywieniowymi.
Natura jest naszą inspiracją, a nauka naszą metodą. Farmina: Natura i nauka w doskonałej harmonii.

 

Farmina - włoska

CIBAU Adult medium 2.5kg CIBAU Adult medium 2.5kg
Producent: FARMINA
Cena:

76,99 zł

Sztuk
zobacz więcej
Farmina  LAMB & BLUEBERRY PUPPY  12kg Farmina LAMB & BLUEBERRY PUPPY 12kg
Producent: FARMINA
Cena:

374,99 zł

Sztuk
zobacz więcej
Farmina GASTROINTESTINAL CANINE 2kg Farmina GASTROINTESTINAL CANINE 2kg
Producent: FARMINA
Cena:

130,99 zł

Sztuk
zobacz więcej
Farmina GASTROINTESTINAL PUPPY 2kg Farmina GASTROINTESTINAL PUPPY 2kg
Producent: FARMINA
Cena:

130,99 zł

Sztuk
zobacz więcej
Farmina HEPATIC CANINE 2kg Farmina HEPATIC CANINE 2kg
Producent: FARMINA
Cena:

130,99 zł

Sztuk
zobacz więcej
Farmina LAMB & BLUEBERRY ADULT  12kg Farmina LAMB & BLUEBERRY ADULT 12kg
Producent: FARMINA
Cena:

426,99 zł

Sztuk
zobacz więcej
Farmina RENAL CANINE 2kg Farmina RENAL CANINE 2kg
Producent: FARMINA
Cena:

130,99 zł

Sztuk
zobacz więcej
Farmina ULTRAHYPO CANINE  2kg Farmina ULTRAHYPO CANINE 2kg
Producent: FARMINA
Cena:

130,99 zł

Sztuk
zobacz więcej

55 LAT WŁOSKIEJ HISTORII INNOWACJI
Wartości rodzinne przenikają naszą pracę i naszą historię, która rozpoczęła się ponad 55 lat temu we Włoszech dzięki pasji do żywienia zwierząt. Był rok 1965, kiedy Francesco Russo założył firmę Russo Mangimi specjalizującą się w sektorze paszowym. W tej firmie Russo wychował swoje dzieci i przekazał im swoje wartości jako siłę napędową dobrostanu zwierząt, a tym samym człowieka. W międzyczasie rodzina rozrastała się, a wraz z nią firma, aż w 1999 roku Dr Angelo Russo, syn właściciela Francesco, kierujący się pasją do zwierząt, postanowił działać w sektorze karm dla zwierząt domowych z nową perspektywą, stawiając sobie ambitny cel opracowania karmy, która jest wynikiem badań naukowych skoncentrowanych na zwierzęciu i jego dobrostanie.
Dr Russo rozpoczął ambitną drogę, która doprowadziła go do rozpoczęcia współpracy z Farmina, firmą specjalizującą się w badaniach i formułowaniu żywności dla psów i kotów, która wniosła umiejętności, znaki towarowe i know-how. W krótkim czasie pozytywna reakcja klientów pozwoliła firmie zainwestować w badania technologiczne i rozwój, a także w nawiązanie współpracy z wiodącymi niezależnymi instytutami badawczymi, takimi jak Katedra Żywienia Zwierząt Uniwersytetu Fryderyka II w Neapolu. Powołał również Farmina Vet Research: zespół lekarzy weterynarii i specjalistów w zakresie receptur żywieniowych, który pozwolił na ciągłe i systematyczne badanie najlepszych karm dla zwierząt domowych.
Wysiłek Farminy włożony w badania umożliwił publikacje naukowe we wpływowych czasopismach, takich jak British Journal of Nutrition z Cambridge University.
Rosnący popyt na produkty Farminy na całym świecie spowodował, że firma zaczęła inwestować w technologię i otwierać nowe zakłady produkcyjne bliżej tych rynków, które doceniają unikalną jakość Farminy.
Dziś jesteśmy wielką rodziną o włoskim sercu i łączy nas wspólne marzenie - kochamy nasze zwierzaki i chcemy sprawić, aby były szczęśliwe, ponieważ ich szczęście przyczynia się do naszego. Happy Pet, happy you.
 

 

Farmina to natura i nauka, naszą misją jest tworzenie najlepszych, naturalnych systemów żywieniowych, opartych na badaniach naukowych.
Wybieramy tylko składniki o najwyższej jakości, które przyrządzamy w zdrowy sposób zgodnie z dokładnymi wytycznymi profesjonalistów, zajmujących się żywieniem psów i kotów od lat.
Psy i koty to czworonożni członkowie naszej rodziny.
Żywienie to podstawa ich dobrostanu, który przyczynia się do ich szczęścia i radości, którą codziennie nam dostarczają. Dlatego nasze motto i fundament naszych działań to: Happy pet. Happy you.

INSPIRUJEMY SIĘ NATURĄ
Natura to największe źródło zdrowia, dlatego chronimy właściwości naszych karm poprzez środki i metody dostarczone nam przez matkę naturę, takie jak:

TYLKO NATURALNE PRZECIWUTLENIACZE
Ekstrakty bogate w tokoferole, które pozwalają na naturalne utrwalenie produktu.
> Odkryj znaczenie naturalnego utrwalenia…

BEZ ORGANIZMÓW GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANYCH
Unia Europejska zezwala na wykorzystanie GMO, ale reguluje je w restrykcyjny sposób, kierując się zasadą ostrożności. Farmina idzie krok dalej wykluczając ze swoich karm składniki potencjalnie modyfikowane genetycznie a stosując prazboża wolne od GMO (orkisz i owies).
> Odkryj, dlaczego warto wybrać GMO Free...

UTRWALONE W OCHRONNEJ ATMOSFERZE
W fazie pakowania, do środka opakowań karmy zostaje wpuszczony azot, który zastępuje tlen, co gwarantuje naturalne utrwalenie produktu. Ta technika jest często stosowana także w produkcji żywności dla ludzi. Azot to gaz występujący w naturze, którym codziennie oddychamy.
> Odkryj znaczenie naturalnego utrwalania…

NAUKA JEST NASZĄ METODĄ
Nauka jest naszym przewodnikiem, poświęcamy się badaniom we współpracy z Wydziałem Żywienia Zwierząt Uniwersytetu Fryderyka II w Neapolu. Obserwacje kliniczne, na których opierają się nasze formuły, są opracowywane i przeprowadzane przez jednostki publiczne, które gwarantują wartość naukową i rzeczywistą skuteczność.
Taka współpraca umożliwiła, na przestrzeni lat, rozwinąć różne linie, których skuteczność potwierdzono w naukowych publikacjach, także na arenie międzynarodowej. Dzięki współpracy między Farminą i Uniwersytetem narodził się zespółFarmina Vet Research, którego celem jest opracowywanie nowych formuł na podstawie najnowszych odkryć naukowych. Znamienitym przykładem tego mogą być badania pokazujące ogromne znaczenie żywienia karmą o niskim indeksie glikemicznym w celu zapobiegania wystąpienia otyłości i cukrzycy.
> Dowiedź się więcej o ogromnym znaczeniu niskiego indeksu glikemicznego…

FARMINA: NATURA I NAUKA W PERFEKCYJNEJ HARMONII
Doskonały związek między naturą i nauką dał życie pierwszej, rewolucyjnej linii naturalnych diet weterynaryjnych Farmina Vet Life Natural Diet i opracowaniu naukowego Systemu Żywienia zwierząt mięsożernych: Natural & Delicious.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl